Budapesti irodánkba keresünk energetikai asszisztens munkatársat, az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Ügyfél fogyasztási adatok letöltése DSO honlapokról, bekérése ügyfelektől
  • A letöltött és bekért adatok betöltése az energetikai informatikai rendszerbe
  • A betöltött adatok alapján energetikai riportok készítése
  • Az elkészült riportok ellenőrzése, a hibás adatok javítása
  • Meghatalmazások készítése
  • Levelezések és telefonhívások lebonyolítása
  • Részvétel a munkafolyamatok kialakításában
  • Riportok és prezentációk készítése

Elvárások

  • minimum érettségi bizonyítvány
  • minimum 3 év, hasonló területen szerzett gyakorlat
  • irodai alkalmazások felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, Outlook, stb.)
  • problémamegoldó képesség és csapatmunkában való részvételi képesség
  • pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • új szoftverek használatának gyors elsajátítására való képesség
  • jó kommunikációs készség
  • üzleti szemlélet
  • motiváció, agilitás
  • monotonitástűrés

Előnyt jelent

  • közmű szolgáltatónál szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat
  • energiaiparban szerzett tapasztalat és szaktudás

Amit ajánlunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • lehetőség a folyamatos tanulásra, szakmai fejlődésre
  • folyamatos szakmai támogatás

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi felületen küldheti el.