Energetikai csapatunkba keresünk auditor munkatársat, az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Gondoskodik a társaság energetikai auditálási tevékenységének magas szintű, a mindenkori törvényi előírásoknak megfelelő elvégzéséről és tevékenységéért vállalja a törvényi keretekben foglalt felelősséget
  • A 2015. évi LVII. törvényben és a 122/2015. Korm. rendeletben előírt energia auditok elkészítése önállóan, szakmai partnerek és adminisztratív támogatás felhasználásával
  • Az általa elvégzett, valamint szakmailag koordinált energetikai auditok ellenjegyzése, szakmai felelősségvállalás
  • Az energetikai audittal összefüggő jogszabályok nyomon követése, szakmai felkészültség biztosítása
  • Korábbi energetikai auditok szakmai értékelése, véleményezése
  • Épületgépészeti energetikai felmérések elvégzése
  • Energiahatékonysági beruházások és megtakarítások részletes számítása, kidolgozása
  • A Társaság szakmai képviselete energetikai audit kérdéskörben, valamint hatósági egyeztetések, ellenőrzések során
  • Energetikai jellegű beruházások alkalmával közreműködés az elképzelések pontosításában, az elkészült tervek véleményezése, a kivitelezés során szakmai tanácsadás biztosítása
  • Alvállalkozói és egyéb partneri teljesítések szakmai átadás-átvétele, teljesítés igazolás
  • Ingatlanok, technológiai folyamatok villamos energia, földgáz hő-energia felhasználásával kapcsolatban a hatékony energia-felhasználás lehetőségeinek feltárása
  • Az energia-lekötések és a fogyasztás optimalizálásának elősegítése, ajánlások készítése a megtakarításokra vonatkozóan

Elvárások

  • felsőfokú gépész-, villamos-, energetikai-, vagy épületgépész mérnöki végzettség, MSc diploma
  • a 2015. évi LVII. törvényben és a 122/2015. Korm. rendeletben előírt energia auditori vizsga sikeres teljesítése a Magyar Mérnöki Kamara szervezésében
  • minimum 5 éves szakmai gyakorlat
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • irodai alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, MS Project
  • ISO 50001 felkészítésben szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • jó szervező, tárgyaló és kommunikációs készség szóban és írásban
  • kezdeményezőkészség, terhelhetőség

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • komplex feladatok
  • lehetőség a folyamatos tanulásra

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi felületen keresztül várjuk.