Budapesti irodánkba keresünk energetikai értékesítés támogatási munkatársat, az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Energetikai mérnök-üzletkötők munkájának teljes körű adminisztratív támogatása
  • A műszaki terület ajánlatainak és szerződéseinek előkészítése, dokumentumok kezelése, meghatalmazások készítése, szerződések rögzítése
  • Beérkező levelek, szerződések továbbítása iktatásra
  • Levelezések és telefonhívások lebonyolítása az értékesítési folyamat részeként
  • Részvétel a számlázási adatok előkészítésében, számlázás
  • Statisztikák készítése és karbantartása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • minimum 2 év, hasonló területen szerzett gyakorlat
  • irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook, stb.)
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • új szoftverek használatának gyors elsajátítására való képesség
  • üzleti szemlélet
  • monotonitástűrés

Előnyt jelent

  • energiaiparban szerzett tapasztalat és szaktudás
  • műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • lehetőség a folyamatos tanulásra
  • folyamatos szakmai támogatás

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi felületen keresztül várjuk.