Értékesítési csapatunkba, budapesti munkahelyre keresünk kampány koordinátor munkatársat, az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Értékesítésre és az ügyfélkezelés fejlesztésére irányuló kampányok tervezésében, megvalósításában való részvétel a kampány menedzser irányításával
  • Aktivitások nyomon követése és folyamatos fejlesztése
  • Üzleti eredményekkel kapcsolatos ok-okozati összefüggések feltárása, javaslatok megfogalmazása, megvalósítása
  • Az értékesítéssel összefüggő rendszeres riportok elkészítése, fejlesztése

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Excel, Word, Outlook, PowerPoint, internet felhasználói szintű ismerete
  • jó elemző és lényeglátó készség
  • kitűnő kommunikációs készség
  • jó tervező és szervező készség
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Magas szintű Excel ismeretek
  • Energiaiparban és/vagy ügyfél életciklus menedzsmentben szerzett tapasztalat és szaktudás

Amit kínálunk

  • stabil vállalati és szakmai háttér
  • versenyképes fizetés, valamint cafeteria és egyéb béren kívüli juttatások
  • hosszú távú munkalehetőség, dinamikusan fejlődő cég
  • folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • lendületes, jó hangulatú csapat

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi felületen küldheti el.