Energetikai szolgáltatások értékesítésére keresünk mérnök-értékesítő munkatársakat az alábbi régiókba:

A feladatok

  • Energetikai értékesítési és ügyfélmenedzsment tevékenységek ellátása
  • Energetikai ajánlatok, kalkulációk és szerződések elkészítése, szerződéskötési folyamatokban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás az adott régióban lévő jelenlegi és új ügyfelekkel
  • Jelenleg meglévő ügyfelek megtartása és új ügyfelek akvirálása
  • Energetikai szoftverek készségszinten való használata
  • Gazdasági / műszaki elemzések készítése
  • Kapcsolódó jogi és szabályozási környezet naprakész ismerete, folyamatos nyomon követése
  • Szakmai anyagok feldolgozása, prezentációk készítése
  • Saját szakmai javaslatok kidolgozása
  • Részvétel a potenciális projektlehetőségek beazonosításában, azok műszaki / energetikai véleményezése, előkészítése
  • Energiahatékonysági tanácsadás, projektek szakmai felügyelete
  • A futó projektekhez kapcsolódó adatok, információk begyűjtése, feldolgozása

Leendő munkatársunk

  • Rendelkezik műszaki felsőfokú végzettséggel
  • Energetikai területen szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalatot
  • Aktív ügyfélkapcsolati rendszerrel rendelkezik a nagyvállalati szegmensben az adott földrajzi területen
  • Ügyfélmenedzsmentben jártas
  • Ügyfélorientált szemléletmód jellemzi
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggekkel bír
  • Profitorientált, üzleti szemléletű
  • Irodai alkalmazásokat felhasználói szinten ismeri (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, stb.)
  • Erős problémamegoldó képesség és csapatmunkában való részvételi képesség jellemzi
  • Legalább középszintű és aktív az angol nyelvtudása
  • Magabiztos, határozott fellépésű és üzleti megjelenésű
  • Motivált, lelkes, dinamikus
  • Szereti a pontos, gyors, önálló munkavégzést
  • Magas a stressz tűrő képessége
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

A munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzési hely, heti egyeztetésekkel a budapesti központban:

  1. dunántúli régió, elsősorban nyugat-magyarországi lakóhelyről
  2. dél-kelet-magyarországi régió, elsősorban Csongrád vagy Békés megyei lakóhelyről
  3. közép-magyarországi régió, ideális esetben budapesti vagy Pest megyei lakóhelyről

látható el.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Gazdasági végzettség megléte
  • Energiahatékonysági területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Megújuló energia felhasználási területei iránti érdeklődés

Amit nyújtunk

  • lehetőség a folyamatos tanulásra, szakmai fejlődésre
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • komplex projektek
  • stabil vállalati és szakmai háttér
  • versenyképes jövedelem: fix fizetés és magas jutalék, valamint cafeteria és egyéb béren kívüli juttatások
  • a tárgyi feltételeket biztosítjuk a munkavégzéshez: vállalati autó és üzemanyagkártyák (magáncélú használatra is), mobiltelefon, laptop

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi felületen küldheti el.